LSKL rungtynėse KTU krepšininkai nusileido svečiams iš Klaipėdos – KU

Svarbiausios | 2015-10-27

Spalio 26 dieną 18:30 val. vyko LSKL lygos rungtynės tarp KTU (Kauno technologijos universiteto) ir svečių KU (Klaipėdos universiteto). Rungtynės prasidėjo KTU naudai, atitrūko nuo varžovų 5-0, tačiau svečiai neleido nutolti KTU krepšininkams ir prisivijo 7-5. Žaidimas tapo apylygis ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 18-16 Vytauto Pliaugos vadovaujamos KTU komandos naudai. Antrojo kelinio pradžioje žaidimas nesikeitė. KTU nežymiai pirmavo 22-21, bet dėka Dovydo Šemeklio ir Mato Edgaro Staniukaičio rezultatas tapo 27-21. Po šio spurto KU krepšininkai taip pat pasistengė ir įsiveržė į priekį 3-11. Aidint antrojo kėlinio sirenai rezultatas buvo 30-32 KU naudai.
Antrojoje rungtynių pusėje į priekį pabėgusi KU komanda pirmavo nežymiu rezultatu, tačiau neužleido šeimininkų  į priekį. Prastai atakavusi ir daug klydusi KTU komanda trečiojo kelinio viduryje sugebėjo atsitiesti dėka Juliaus Kigo ir Gintauto Kybarto. KTU padidino rezultatą iki 11-4 ir įsiveržė į priekį, po trijų kėlinių rezultatas buvo 55-52, Vytauto Pliaugos auklėtinių naudai.
Geriau pradėję ketvirtą kėlinį  KU įsiveržė į priekį 57-62. Gynyboje gerai dirbusi KTU komanda nesugebėjo atsikovoti kamuolių po varžovų netaiklių metimų. Ir tai sutrukdė prisivyti į priekį nutolusius svečius iš Klaipėdos. Rezultatu 66-74 pergalę šventė Mindaugo Stašio auklėtiniai – KU krepšininkai.

KTU: Mindaugas Jakštas – 15tšk., Dovydas Šemelis – 13 tšk (3 perimti k.)., Matas Edgaras Staniukaitis – 10 tšk. (5 rez.p. 4 perimti k.) , Gintautas Kybartas – 10tšk., Martynas Zigmantavičius – 9 tšk., Julius Kigas – 5 tšk., Edvinas Ignatavičius – 4 tšk.

KU: Evaldas Šaulys – 25 tšk. (27 naud. b., 7 atkv. k., 3 perimti k.), Erikas Kubilius – 13 tšk. (4 perimti k.), Aidas Einikis – 13 tšk., Matas Jucikas – 10 tšk. (17 atkv.k., 2 bl), Tadas Maželis – 7tšk.