LSKL rungtynėse KTU po sunkios kovos nusileido čempionato lyderiams – VDU studentams

Svarbiausios | 2015-12-15

Rungtynių pradžioje KTU studentai išsiveržė į priekį ir nutolo 12:4. Tačiau tituluoti VDU krepšininkai prisivijo iki rezultato 22:21. Pirmojo kėlinio pabaigoje KTU studentams pavyko vėl padidinti persvarą iki 27:23. Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė ir taikliai atakavę Vytauto Pliaugos auklėtiniai iki didžiosios pertraukos persvarą dar padidino 52:42.
Trečiajame kėlinyje vaizdas pasikeitė. VDU krepšininkai suaktyvino gynybą ir rezultatas buvo 3:18. Persvėrę rezultatą VDU krepšininkai pajautė antrąjį kvėpavimą ir nutolo nuo KTU. Rezultatu 80:100 pergalę šventė dar neturintys LSKL čempionate nei vieno pralaimėjimo VDU krepšininkai.

KTU: M.Jakštas 25, M.E.Staniukaitis 19, P.Valinskas 10, J.Kigas 8, G.Kybartas ir D.Šemeklis po 7, E.Ignatavičius ir M.Gelčius po 2.
VDU: L.Lekavičius ir R.Miniotas po 18, L.Grabauskas 17, M.Sajus 13, M.Užupis 12, D.Sebeckis 7, R. Stankevičius ir I.Labutis po 6, L.Birutis 1.