LSKL rungtynėse KTU studentai šventė pergalę prieš Kauno kolegiją

Svarbiausios | 2015-11-24

Dar vieną pergalę LSKL rungtynėse šventė KTU (3/3) studentai, kur išvykoje 82:62 (18:19, 20:15, 24:9, 20:19) palaužė KK (1/6) krepšininkus.

Pirmąją rungtynių pusę žaidimas buvo apylygis, nei viena komanda nesugebėjo atitrūkti nuo priešininkų didesniu nei 5 taškų skirtumu. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 38:34. Trečiajame kėlinyje Vytauto Pliaugos auklėtiniai „užkūrė pirtį“ šeimininkams. KK krepšininkai klimpo KTU studentų gynyboje ir neturėjo priešnuodžių greitoms atakoms. Ketvirtame kėlinyje Kauno kolegijos krepšininkai dar bandė spausti ir padaryti intrigą šiose rungtynėse, tačiau KTU studentai išlaikė persvarą ir šventė pergalę.

KTU: P.Valinskas 25, M.E.Staniukaitis 18, M.Jakštas 14, E.Ignatavičius 6, T.Ilčiukas 4, J.Pranevičius, R.Pocius ir J.Kigas po 3, M.Gelčius, G.Kybartas ir D. Šemeklis po 2.

KK: A.Bertašiūnas 13, A.Gavelis 10, G.Stankevičius ir M.Kudirka po 9, J.Žirlys ir V.Gadiliauskas po 8, R.Issak 3, M.Valters 2