LSKL rungtynėse tarp KU ir KTU pergalę šventė klaipėdiečiai

Svarbiausios | 2016-01-26

LSKL rungtynėse tarp KU ir KTU pergalę šventė klaipėdiečiai 72:62

Rungtynės prasidėjo šeimininkų spurtu 11:2, tačiau po minutės pertraukėlės žaidimas išsilygino ir KTU priešininkams nebeleido didinti rezultato. Pirmasis kėlinys baigėsi 22:13.
Antrajame kėlinyje vaizdas pasikeitė ir žaidimo sąlygas pradėjo diktuoti svečiai – KTU krepšininkai. Po spurto 2:10, KTU krepšininkai sumažino persvarą iki minimumo, o kelinio pabaigoje surengė dar vieną spurtą ir persvėrė rezultatą savo naudai 32:34.
Antroji rungtynių pusė buvo sėkmingesnė –  KTU padidino persvarą iki 14 taškų, tačiau neišlaikė pranašumo ir KU atstatė pusiausvyrą. Ketvirtame kėlinyje KTU studentai nerado kelių link KU ginamo krepšio ir nesugebėjo pasipriešinti puikiai puolusiai KU komandai.

KTU: P.Valinskas 16, G.Kybartas 14, J.Pranevičius 9, R.Pocius 8, J.Kigas ir M.Zigmantavičius po 6, E.Ignatavičius 2.
KU: E.Šaulys 33, M.Jucikas 10, G.Sakalas 9, A..Mikalauskas 7, M.Airošius 6, R.Zabita 5.