Pergalių skaičius LRF čempionate po sekmadienio rungtynių lenkia pralaimėjimų skaičių

Svarbiausios | 2015-11-23

Reto grožio sekmadienio rungtynėse gausiai susirinkę sirgaliai išvydo kaip ir tikėtasi dviejų lygiaverčių komandų – KTU ir čempionų titulą ginančių LSU FRK Atletas- Gaja rankininkų kovą. KTU norėjo reabilituotis prieš savo sirgalius po pralaimėjimo savo aikštėje Tauragės ekipai.

Rungtynių pradžia, kaip jau darosi įprasta, buvo labiau palanki KTU komandai, kuri sužaidus 12 minučių įgijo 3 įvarčių persvarą – 8-5. Negana to, KTU tęsė sėkmingą atkarpą tiek puolime tiek gynyboje ir, laimėjusi 9 minučių atkarpą 6-3, dar labiau padidino viltis laimėti susitikimą (15-8). Varžovų trenerių paprašyta minutės pertraukėlė šiek tiek sustygavo komandos veiksmus, tačiau KTU buvo ant bangos ir į kiekvieną įvartį taip pat atsakė įvarčiais. Rezultatas po pirmojo kėlinio –  5 įvarčių persvara KTU ekipos naudai 19-14.

Antrajame kėlinyje komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau KTU visą laiką buvo priekyje saugiu 5-6 įvarčių skirtumu. Sužaidus daugiau nei 10 minučių, KTU krito į duobę ir, pralaimėję sekančias 10 minučių rezultatu 1-8, jau turėjo 1 įvarčio deficitą. KTU treneriui paprašius minutės pertraukėlės mūsiškiai apsiramino ir sugebėjo išlyginti rezultatą. Likusį laiką užvirė kova kiekviename aikštės centimetre ir patikimas KTU vartų sargo Mindaugo Daniūno žaidimas leido KTU išsilaikyti kovoje dėl pergalės. Likus žaisti 2 minutes KTU vėl pirmavo 2 įvarčiais, bet čempionai pademonstravo charakterį ir, likus žaisti 40 sekundžių, išlygino rezultatą 33-33. KTU minutės pertraukėlė davė vaisių – po gerai suplanuotos ir surengtos atakos, likus 5 sekundėms, pergalingą įvartį pelnė KTU komandos kapitonas ir šių rungtynių lyderis Mindaugas Urbas, iš viso jų pelnęs 11, Jam puikiai talkino Ignas Grigas pelnęs 10 įvarčių. Galutinis rungtynių rezultatas 34-33 KTU naudai!!!!!!

Su savo sirgalių aistringu palaikymu KTU įrodė, kad priešininkų titulai jiems nė motais ir jie toliau sieks savo užsibrėžto tikslo – finalinio čempionato ketverto. Mes už KTU!!!!

Daugiau nuotraukų KTU handball FB puslapyje.