Pirmąją pergalę LSKL lygoje KTU krepšininkai iškovojo prieš Šiaulių universitetą

Svarbiausios | 2015-11-03

2015 m. lapkričio 2 d. vykusiose LSKL rungtynėse KTU priėmė svečius iš ŠU (Šiaulių universiteto).

Rungtynių pradžia geriau klostėsi svečiams. ŠU krepšininkai išsiveržė 9 taškais, tačiau Vytauto Pliaugos vadovaujamiems KTU krepšininkams pavyko pristabdyti varžovus, kad jie nepadidintų persvaros. Rezultatu 17-23 baigėsi pirmasis kėlinys. Antrasis kėlinys prasidėjo taškas į tašką, bet kėlinio viduryje Roberto Giedraičio auklėtiniai pradėjo strigti KTU krepšininkų gynyboje ir į priekį išsiveržė šeimininkai. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu 42:35 KTU naudai. Antrojoje rungtynių pusėje žaidimas išsilygino ir nutolę Vytauto Pliaugos auklėtiniai neleido priartėti svečiams iš Šiaulių. Laimėję trečią kėlinį ir padidinę rezultatą iki 59-47 KTU krepšininkai ketvirtame kėlinyje žaidė ramiai, gesindami bet kokius svečių mėginimus prisivyti, ir pirmąją pergalę LSKL lygoje šventė KTU krepšininkai 73-61.

KTU: Paulius Valinskas – 32 tšk., (31 naud. b.,7 atkv. k.,), Gintautas Kybartas – 10 tšk., (8 atkv.k.), Matas Edgaras Staniukaitis – 10 tšk., (6 rez.p.), Mindaugas Jakštas – 8 tšk. (8 atkv.k.), Edvinas Ignatavičius – 6tšk., (7 atkv.k,), Martynas Zigmantavičius – 5 tšk. (6 atkv.k), Dovydas Šemeklis – 2 tšk.

ŠU: Arūnas Sajavičius – 16 tšk., Matvydas Žukauskas – 13 tšk., Augustas Pampikas – 10 tšk.,Mantas Kadzevičius – 8 tšk.( 11 atkv.k., 8 rez.p., 6 kl.), Irmantas Lianzbergas – 8 tšk., Simas Daveikis – 4 tšk., Martynas Plučius – 2 tšk.