Pirmoji pergalė LRF I lygos čempionate!

Svarbiausios | 2015-11-16

Sekmadienį  įvykusiose LRF I lygos čempionato rungtynėse KTU rankininkai iškovojo pirmąją pergalę įveikdami varžovus iš Panevėžio jų pačių aikštėje.

Rungtynės prasidėjo rezultatyviomis KTU atakomis ir per pusę pirmo kėlinio susikrautu 5 įvarčių pranašumu, bet antra kėlinio pusė daugiau priklausė aikštės šeimininkams. Antrąją kėlinio dalį jie sužaidė pakiliai ir teisėjų švilpukas skelbiantis pirmojo kėlinio pabaigą užfiksavo minimalų KTU pranašumą 14-13. Kaip ir pirmojo kėlinio pabaigą taip ir antrojo pradžią geriau sužaidę Panevėžio rankininkai išsiveržė į priekį rezultatu 18-16. Tačiau tada suaktyvinę gynybą KTU rankininkai pradėjo tiesiog dominuoti visuose aikštės plotuose ir 11 minučių neleido pelnyti varžovams nei vieno įvarčio tuo tarpu patys atakuodami itin galingai ir tiksliai – 8 tikslūs metimai (keturi tarp jų komandos kapitono Mindaugo Urbo įvarčiai) ir KTU vėl susigrąžina sau turėtą 5 įvarčių pranašumą, taip lengvai nokautuodami varžovus. Nemažindami apsukų mūsų universiteto rankininkai tęsė sėkmingą atkarpą ir savo pranašumą padidino iki 8. Šios atkarpos neabejotinu lyderiu ir kalviu buvo KTU vartų sargas Mantas Vizgaitis, kuris tiesiog varė į neviltį Panevėžio rankininkus ir trenerius puikiu žaidimu savo baudos aikštelėje, atremdamas tiesiog neįtikėtinas šimtaprocentines panevėžiečių galimybes pelnyti įvarčius.
Pelnyta pergalė 33-26 ir KTU sugrįžta į pergalių kelią, kurį LRF čempionate bandysime pratęsti jau kitą sekmadienį rungtynėse su praeitų metų LRF I lygos čempionais LSU Atleto rankininkais. Kviečiame visus sirgalius sugrįžti į KTU salę ir padėti mums nugalėti čempionus. Rungtynės įvyks lapkričio 22 dieną 14 valandą KTU sporto salėje. Mes už KTU!!!