Regionų krepšinio lygoje KTU krepšininkai nusileido Klaipėdos LCC komandai

Svarbiausios | 2015-11-09

2015-11-06, 18 valandą KTU krepšininkai išvyko susigrumti su Klaipėdos LCC komanda. Šios rungtynės išrinktos šio turo įdomiausiomis ir buvo transliuojamos per DelfiTV.
Rungtynės prasidėjo įspūdingu žaidėjų pristatymu ir didžiuliu sirgalių palaikymu. Po teisėjo paskelbtos oficialios rungtynių pradžios Klaipėdos LCC komanda išsiveržė į priekį palaikoma triukšmingų sirgalių būrio 16-0. Išsimušusių iš vėžių KTU krepšininkų metimai skriejo pro šalį, o varžovai netaiklias atakas vertė lengvais taškais. Pirmasis kėlinys baigėsi 24:9 šeimininkų naudai. Antrajame kėlinyje KTU krepšininkai susiėmė ir neleido varžovams pelnyti lengvų taškų. KTU krepšininkai padarė išvadas po sunkios pradžios ir pradėjo vytis nutolusius klaipėdiečius. Antrąjį kėlinį KTU laimėjo 15-18. Svečius iš Kauno gniuždė klaipėdiečių atkovoti kamuoliai puolime ir jų vertimas lengvais taškais. Ketvirtame kėlinyje Vytauto Pliaugos auklėtiniai bandė prisivyti varžovus, tačiau klaipėdiškiai į kiekvieną taiklią ataką atsakydavo svečiams ir neleido per daug priartėti. Rezultatu 90-73 pergalę šventė Mariaus Tamolio auklėtiniai.

KTU: Deividas Rimkūnas – 16 tšk., (7atkv.k.), Arturs Pelšs – 15 tšk. (6 atkv.k.), Matas Sapiega – 12 tšk. (7 rez.p.), Edvinas Ignatavičius – 7 tšk., Martynas Zigmantavičius – 6 tšk., Matas Edgaras Staniukaitis, Gintautas Kybartas, Paulius Knyza po  4 tšk., Mindaugas Jakštas – 3 tšk.,Rokas Pocius – 2 tšk.

Klaipėdos LCC: Valentinas Mitalauskas – 20 tšk.(9 atkv.k), Vincentas Aleksandravičius – 18 tšk.(27 naud.b.,5 perimti k.), Ignas Fiodorovas – 14 tšk. (10 atkv.k.), Justas Grikšas ir Arvydas Kačinas (11 atkv.k.) po 13 tšk., Tadas Kymantas – 7 tšk.