Gausus būrys KTU studentų dalyvavo Montis Magia KKT ir alpinizmo varžybose

Svarbiausios | 2016-03-23

Kovo 19-20 d. Vilniuje vyko tarptautinės kalnų kelionių technikos ir alpinizmo varžybos “Montis Magia taurė 2016”. Tai pirmosios Lietuvos daugiakovės čempionato varžybos, kuriose dalyvavo net 4 mūsų universiteto komandos: viena – sportininkų grupėje ir trys – mėgėjų.
Varžybų dalyviai, naudodami skirtingą inventorių ir techninius elementus,  turėjo įveikti keturias skirtingas trasas “Žiema”(Dry tool siena), “Vasara”, “Turizmas” ir “Estafetė”. Suaugusiųjų grupėje startavo 25 komandos. Keturios geriausios susitiko finale. Šįkart finalinės varžybos su specialiomis užduotimis vyko naktį, 10 km už Vilniaus. Jas tiesiogiai galėjo stebėti likusieji varžybų dalyviai didžiuliame ekrane sporto salėje. KTU sportininkų komanda užėmė aštuntąją vietą. Iš KTU mėgėjų geriausiai pavyko KTU “Ąžuolo” komandai, kuri iškovojo penktą vietą. Sveikiname KTU studentus!
Montis Magia taurę iškovojo ir čempionų medaliais buvo apdovanota VUŽK komanda (4:37:07),  antrą vietą užėmė Rygos “Petzl Latvija” komanda (5:12:31), trečią – „Virvė laisva” iš Vilniaus (4:36:06 su 1-a neįveikta trasa).
Varžybose naudota technika pravers kalnuose. Dalis mūsų universiteto studentų Velykines atostogas praleis Italijos Alpėse.

Norite mėgautis laipiojimu uolomis ir jūs? Ateikite į mūsų užsiėmimus.