KTU orientacininkai puikiai pradėjo naują sezoną

Svarbiausios | 2016-04-19

Balandžio 16-17d. Trakų rajone vyko tarptautinės orientavimosi sporto varžybos “Pavasario taurė”, kuriose dalyvavo 560 dalyvių. Tarp jų startavo ir mūsu universiteto sportininkai: Martynas Tirlikas, Gediminas Morėnas , Justas Misiūnas ir Vaiva Laurutytė.
Pirmąją varžybų dieną orientacininkai turėjo įveikti vidutinę trasą – 6,7 km su 28KP. Čia geriausiai sekėsi Martynui Tirlikui, kuris tapo šios trasos nugalėtoju (37:29).
Antrąją dieną orientacininkai dalyvavo ilgosios trasos rungtyje – 16,2 km su 33KP.
Susumavus abiejų dienų elito grupės rezultatus buvo apdovanoti varžybų nugalėtojai ir prizininkai. Trečiąją vietą laimėjo ir bronzos medaliu buvo apdovanotas mūsų universiteto Elektros ir elektronikos fakulteto studentas Martynas Tirlikas (2:13:35). Gerai sekėsi KTU Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto studentui Gediminui Morėnui, kuris užėmė 16-ą vietą (2:36:40), bei Justui Misiūnui (Statybos ir architektūros fakultetas) – 23-ia vieta (2:45:23).  Savo amžiaus grupėje 4-ą vietą iškovojo KTU Chemijos technologijos fakulteto pirmo kurso studentė Vaiva Laurutytė.