KTU sporto centro darbuotojas tapo Lietuvos sambo čempionu

Svarbiausios | 2016-04-04

Balandžio 2-3 d. Šiauliuose vyko Lietuvos sambo čempionatas, kuriame KTU sambo rinktinę atstovavo Elektros ir elektronikos fakulteto studentas Orestas Rimkus ir sporto centro rinktinių skyriaus vadovas Gintaras Aleknavičius.

Abu sportininkai treniruojasi sambo pas KTU trenerį Liną Obcarską. Orestas Rimkus, svorio kategorijoje iki 68 kg., pirmame rate buvo laisvas, o antroje kovoje įveikė varžovą skausmingu veiksmu. Kovoje dėl išėjimo į finalą Orestas pralaimėjo 6:0. Kovoje dėl bronzos medalio Orestui teko pripažinti varžovo pranašumą 4:0 ir jis Lietuvos sambo čempionate užėmė 5 vietą.
Gintaras Aleknavičius svorio kategorijoje iki 74 kg., kurioje buvo 16 pajėgiausių Lietuvos sambo sportininkų, pirmoje kovoje susitiko su sportininku iš Ukmergės ir jį įveikė švariu metimu. Antroje kovoje susitiko su sportininku iš Šiaulių, prieš kurį laimėjo aiškia persvara 8:0. Kovoje dėl patekimo į finalą Gintaras taip pat varžovą įveikė 8:0. Finalinėje kovoje Gintaras kovojo su sportininku iš Vilniaus, kurį įtikinama persvara nugalėjo 7:1 ir tapo Lietuvos sambo čempionu.
Gintaras Aleknavičius įgijo teisę Lietuvą atstovauti Europos sambo čempionate kuris vyks Rusijoje (Kazanėje).