KTU studentas Justas Misiūnas – Lietuvos čempionato sprinto estafečių čempionas

Svarbiausios | 2016-05-10

Šeštadienį daugiau nei 500 dalyvių varžėsi dėl Lietuvos orientavimosi sporto čempionato apdovanojimų sprinto trasoje. Varžybose dalyvavo ir mūsų universiteto studentai: M. Tirlikas, J. Misiūnas ir V. Laurutytė. Šiaulių miesto bulvare ir jo apylinkėse elito grupėje startavusieji vyrai turėjo įveikti 3,7 km su 18KP (kontrolinių punktų), o moterys – 3,4 km su 16KP trasą. Vyrų grupėje, kurioje startavo 30 dalyvių,  Martynas Tirlikas (Elektros ir elektronikos f.) užėmė ketvirtąją vietą, Justas Misiūnas (Statybos ir architektūros f.) buvo devintas. Vaiva Laurutytė (Cheminės technologijos f.) savo amžiaus grupėje iškovojo III-ią vietą.

Sekmadienį paaiškėjo stipriausi klubai sprinto estafečių varžybose. Ši rungtis į Pasaulio čempionato programą buvo įtraukta tik prieš du metus, o dėl Lietuvos čempionato medalių šioje rungtyje varžytasi pirmą kartą. Trijų etapų estafetėse startavo 34 komandos, sudarytos iš vienos moters ir dviejų  vyrų. Moterys turėjo įveikti 2,4 km su 18KP trasą, o vyrai – 2.5 km su 19KP. Nugalėjo viena iš favorite laikytų komandų – Kauno “Medeina”, kuriai atstovavo ir mūsų universiteto studentas Justas Misiūnas. Komanda trasą įveikė per 43.33 min ir buvo apdovanota aukso medaliais.