KTU studentė Vaiva Laurutytė dalyvavo Pasaulio jaunimo ir Europos orientavimosi sporto slidėmis čempionate

Svarbiausios | 2016-03-10

Vasario 25 d. – kovo 07 d. Austrijoje, Obertilliacho biatlono centre vyko Pasaulio ir Europos orientavimosi sporto čempionatas slidėmis. Mūsų universiteto chemijos technologijos I kurso studentė V.Laurutytė Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvavo sprinto, vidutinėje ir ilgoje trasoje jaunimo tarpe. Geriausiai jai sekėsi vidutinėje trasoje (7km 22KP), kurioje ji užėmė 26 vietą iš 40 dalyvių. Sportininkų startus pirmąją dieną apsunkino nepalankus oras, gausiai snigo. Organizatoriams net teko anuliuoti (panaikinti) pirmos dienos rezultatus.
Paskutinę varžybų dieną Vaiva Laurutytė dalyvavo Europos čempionato estafečių rungtyje. Jai teko startuoti trečiu etapu elito grupėje. Lietuvos moterų komanda finišavo 7 vietoje. Šaunuolė, Vaiva!
Lietuvės 24 min. 25 sek. atsiliko nuo čempione tapusios Švedijos komandos (88.04). Antroje vietoje liko Rusijos trejetas, trečią vietą užėmė Norvegijos komanda.

Daugiau nuotraukų galite rasti KTU Sporto centro Facebook paskyroje.