Lietuvos universitetų orientavimosi sporto čempionate KTU komanda iškovojo medalius

Svarbiausios | 2016-05-02

Balandžio 29-30 d. Kačerginėje ir Prienų šile vyko Lietuvos universitetų OS čempionatas. Dėl apdovanojimų varžėsi orientacininkai iš 9 aukštųjų mokyklų.

Pirmąją varžybų dieną vyko 3-jų etapų estafetės. KTU vaikinų komanda po atkaklios kovos iškovojo antrąją vietą.  Sidabro medaliais buvo apdovanoti: Petras Jaugėla (Informatikos f.), Justas Misiūnas (Statybos ir architektūros f.) ir Gediminas Morėnas (Mechanikos inžinerijos ir dizaino f.). Merginų komanda užėmė ketvirtąją vietą.

Antrąją varžybų dieną orientacininkai startavo asmeninėse komandinėse varžybose. Asmeninėje įskaitoje geriausiai sekėsi Gediminui Morėnui ir Justui Misiūnui. G. Morėnas 8,3 km su 17 KP trasą įveikė per 49:38 min. ir iškovojo I-ąją vietą. J. Misiūnas nuo antrosios vietos atsiliko tik 4 sek. ir užėmė III-ąją vietą. Iš KTU merginų sėkmingiausiai sustartavo Vaiva Laurutytė, kuri užėmė 6 vietą.

Susumavus abiejų dienų rezultatus bendroje įskaitoje KTU komanda užėmė III-ąją vietą. Iškovoti trečiąją vietą savo startais padėjo ir KTU absolventė Ona Jaugėlaitė, Saulita Roličiūtė (Ekonomikos ir verslo f.), Rimgailė Laužadytė (Informatikos f.)

Bendroje iškaitoje nugalėjo VU komanda, o antri buvo LSU orientacininkai.