Svarbiausios | 2016-03-15

Paskutinėse LSKL rungtynėse KTU krepšininkai prieš lygos lyderius VDU krepšininkus patyrė pralaimėjimą 83:106.

KTU krepšininkai rungtynes pradėjo spurtu 7:0, tačiau VDU krepšininkai neleido per toli nutolti svečiams. Pirmąjį kėlinį 22:17 laimėjo KTU krepšininkai. Vos tik KTU studentai padidindavo rezultatą, tuoj pat VDU atsakydavo tuo pačiu, o kėlinio pabaigą geriau sužaidusi VDU komanda persvėrė rezultatą savo naudai 39:42. Antrojoje rungtynių pusėje VDU studentai smeigė vieną tritaškį po kito ir nutolo per dviženklį taškų skirtumą. Ketvirtame kėlinyje žaidimas išsilygino, bet KTU studentams nepavyko pasipriešinti daugkartiniams LSKL čempionams.
KTU: P.Valinskas 35, G.Kybartas 12, M.Gelčius 10, M.Jakštas 9, J.Kigas 8, R.Pocius 4, M.Zigmantavičius ir E.Ignatavičius po 2, L.Andriuškevičius 1.
VDU: D.Sabeckis 23, J.Tamulis 20, R.Stankevičius 18, I.Labutis 12, D.Domarkas 11, L.Ganas 9, M.Užupis 7, R.Miniotas 6.

Daugiau nuotraukų galite rasti KTU Sporto centro  FACEBOOK puslapyje.